Bank Spółdzielczy w Mońkach

Kredyty preferencyjne z dopłatami ARiMR

 

Prowadzisz gospodarstwo rolne, zakład przetwórstwa rolno-spożywczego? Chcesz zainwestować w jego rozwój? Skorzystaj z atrakcyjnych kredytów inwestycyjnych z dopłatami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Bank udziela kredytów preferencyjnych ze środków Banku z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do oprocentowania z następujących linii kredytowych:

 • na zakup użytków rolnych – symbol Z. Okres kredytowania do 15 lat z dwuletnim okresem karencji w spłacie. Wymagane środki własne w wysokości min. 20%.
 • na realizację inwestycji w rolnictwie i rybactwie śródlądowym – symbol RR. Okres kredytowania do 15 lat z dwuletnim okresem karencji w spłacie. Wymagane środki własne w wysokości min. 20%.
 • obrotowe i inwestycyjne na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę K01 (linia inwestycyjna) i K02 (linia obrotowa).


Główne korzyści:

 • atrakcyjne oprocentowanie kredytu
  Decydując się na kredyt inwestycyjny z dopłatami ARiMR, zyskasz znacznie niższe oprocentowanie niż w przypadku zwykłych kredytów gospodarczych.
 • długoterminowy charakter kredytu
  Okres spłaty kredytu wynosi maksymalnie 15 lat, co ma niebagatelne znaczenie przy kosztownych dla gospodarstwa rolnego inwestycjach.
 • możliwość karencji
  Decydując się na kredyt inwestycyjny, masz możliwość uzyskania karencji w spłacie kapitału kredytu nawet do 24 miesięcy.
 • elastyczne warunki
  Środki na inwestycje możesz otrzymać jednorazowo lub w transzach. Harmonogram spłaty kredytu możesz ustalić w dogodny dla siebie sposób, w dostosowaniu do terminów uzyskiwania przychodów ze sprzedaży w gospodarstwie.
 • większe możliwości finansowania
  Kredyt inwestycyjny pozwala na sfinansowanie w 80% planowanej inwestycji netto, a do prowadzenia bieżącej działalności oferujemy rachunek bieżący oraz kredyt w rachunku bieżącym lub kredyt obrotowy.
 • profesjonalne doradztwo
  W każdym Oddziale naszego Banku wyjaśnimy Ci wszystkie zagadnienia związane z uzyskaniem preferencyjnego kredytu z dopłatami ARiMR

Zapraszamy do naszych placówek, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje.